Moje nová pracovna

By | 15.3.2015

Moje nová pidi pracovna vznikla z panelákové komory o rozměrech 2,26m x 1,8m bez okna. Doposud jsem šila v budoucím dětském pokojíčku, ale musím říct, že zde mám větší komfort a větší pracovní stůl. Komora až do přestavby fungovala jako skladiště, takže krom mojí pracovny zde musely být zachovány i úložné prostory.

Pracovní stůl je velký 2,26m x 0,8m a po stranách je odstíněn proti hluku, aby se nepřenášely vibrace do stěn. Je vyroben z desky s deklarovanou teplotní odolností, která se používá na kuchyňské linky, takže jde na něm i žehlit.

 

Na zdi mám policový systém „Element System“, který je variabilní a rozložení poliček jsme vymýšleli hodně dlouho. V úrovni nad zářivkami jsou dvě velikánské police o stejných rozměrech jako stůl-jednu používám na větší věci jako jsou výztuhy a výplně a druhá je využita jako úložný prostor až do stropu.

Úložné prostory doplňují dvě skříně po stranách a ikea samla boxy pod stolem. Pod stůl se mi jich bez většího omezení vejde rovných 80 o objemu 11l. To je opravdu hodně látek. Boxy jsou mezi sebou velikostně kombinované a tak mám místo 20 z nich 5 velkých boxů. A stejně nemám zaplněno kompletně. V případě nutnosti lze ještě ubrat trošku místa na nohy a přidat další boxy, ale vzhledem k tomu, že se ještě neblížím ke kompletní zaplněnosti tak to zatím nemusím řešit.

Dlouho jsem řešila i židli a tu jsem koupila u Strimy a sedí se na ní perfektně, hlavně má opěrný kruh na nohy, což mi dovolilo mít stůl ve větší výšce a mohu u něj pohodlně stát i sedět.

Absence okna je vyřešena hodně svítivými zářivkami o svítivosti 2 x 2000lm(ekvivalent klasické 400W žárovky) a fakt mi okno nechybí.

No a s novou dílnou jsem udělala obnovu mého šicího stroje a nedávno jsem si domů přivezla Berninu 440QE místo Berniny 380, kterou jsem prodala. Snad k ní brzo přibude i vyšívací modul.

2015-01-03 14.03.09 2015-01-04 09.41.18 2015-03-15 11.17.00

One thought on “Moje nová pracovna

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *