Jablonecké nakupování 2011

By | 14.8.2011

Letos, stejně jako loni, jsem se vydala po stopách korálkových obchodech v Jablonci. Na rozdíl od loňska pouze pěší túrou. V tomto příspěvku bych ráda shrnula co všechno se dá stihnout za půl dne a kam je zajímavé jít.

  1. Bijoux nonstop – klasika, nejlepší výběr, skvělé ceny (zvláště pro ty co nakupují normálně v pražských obchodech), lze platit kartou
  2. Turek – na turka jsem narazila náhodou po cestě z BN. Koupila jsem si tam zapínání, které jinde neměli.
  3. Bead export import – nic moc výběr, hodně malé. Koupila jsem si tam akorát jednu šňůru sluníček
  4. eFabos divize Kojda – tak tady bylo perfektní nakupování. Koupila jsem si tu převážně vinutky a podobné věci. Oceňuji i prostor na sednutí pro přítele, který se chudák vláčel se mnou po obchodech. Sezení měli i v BN, ale pouze venku a letošní léto je poněkud chladné.
  5. Glass metal beads – malý krámek, ale dobře zásobený. Koupila jsem si tu mimo jiné skvělé krabičky na korálky za 42kč s různě umístitelnýma přepážkama.
  6. House of beads – třešnička na dortu. Spolu s BN nejlepší nakupování. Koupila jsem si spoustu druhů různých korálků a i několik pytlíčků 2. kategorie, kde jsem zatím nenašla nějaké větší vady, a ceny byly úžasný. A strašně velké prostory, kde mají vystavené korálky. Stejně jako ve fabosu bylo dobré místo na sednutí pro přítele. Lze platit kartou.

P.S. později dodám  mapku s označenýma obchodama.

 

20110828-064844.jpg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *