Monthly Archives: Srpen 2011

FIMO víkend

Měla jsem po dlouhé době volný víkend, kdy jsem byla doma, tak jsem si trošku hrála.

 

Jablonecké nakupování 2011

Letos, stejně jako loni, jsem se vydala po stopách korálkových obchodech v Jablonci. Na rozdíl od loňska pouze pěší túrou. V tomto příspěvku bych ráda shrnula co všechno se dá stihnout za půl dne a kam je zajímavé jít.

  1. Bijoux nonstop – klasika, nejlepší výběr, skvělé ceny (zvláště pro ty co nakupují normálně v pražských obchodech), lze platit kartou
  2. Turek – na turka jsem narazila náhodou po cestě z BN. Koupila jsem si tam zapínání, které jinde neměli.
  3. Bead export import – nic moc výběr, hodně malé. Koupila jsem si tam akorát jednu šňůru sluníček
  4. eFabos divize Kojda – tak tady bylo perfektní nakupování. Koupila jsem si tu převážně vinutky a podobné věci. Oceňuji i prostor na sednutí pro přítele, který se chudák vláčel se mnou po obchodech. Sezení měli i v BN, ale pouze venku a letošní léto je poněkud chladné.
  5. Glass metal beads – malý krámek, ale dobře zásobený. Koupila jsem si tu mimo jiné skvělé krabičky na korálky za 42kč s různě umístitelnýma přepážkama.
  6. House of beads – třešnička na dortu. Spolu s BN nejlepší nakupování. Koupila jsem si spoustu druhů různých korálků a i několik pytlíčků 2. kategorie, kde jsem zatím nenašla nějaké větší vady, a ceny byly úžasný. A strašně velké prostory, kde mají vystavené korálky. Stejně jako ve fabosu bylo dobré místo na sednutí pro přítele. Lze platit kartou.

P.S. později dodám  mapku s označenýma obchodama.

 

20110828-064844.jpg